איל קליין מסביר על החשיבות של בניית אתרים

בימינו, אתרי אינטרנט הם כלי עסקי שלא יסולא בפז. למרות השינויים הדרמטיים שחלו בשנים האחרונות בטכנולוגיה המשמשת לבניית אתרים, שכנראה ימשיכו להתפתח גם בעתיד, החשיבות של אתרים לעסקים ממשיכה להיות יציבה ומכרעת.

איל קליין, מומחה בתחום בניית אתרים לאינטרנט, מדגיש שכדי להישאר תחרותיים, ולא משנה באיזה ענף אתם עוסקים, חשוב להסתגל במהירות לחידושים ולעדכונים הצצים בעולם המקוון, ולנצל במלואו כל יתרון זמין שמציע האינטרנט לעסקיים.

ישנן דרכים רבות בהן אתר אינטרנט יכול להועיל לעסק שלכם, אבל הפעם איל קליין מבקש לבחון את השאלה: האם ב-2023, בעידן שבו הפעילות העסקית במדיה החברתית קוצרת הצלחות, האתרים הם עדיין רלוונטיים?

האם האתרים עדיין רלוונטיים בעידן של המדיה החברתית?

בטוח שכן!

בעוד שהמדיה החברתית נהדרת לבניית באז וליצירת רעש סביב המותג שלכם, אתר אינטרנט הוא עדיין הדרך הטובה ביותר לבנות ולבסס אמון עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

כשלעסק שלכם יש אתר אינטרנט, מסביר איל קליין, אתם נהנים לא רק משליטה מלאה על התוכן שלו אלא גם מיכולת לשתף את המותג שלכם בכול דרך שתרצו, גם באמצעות המדיה החברתית.

לעומת זאת, בפלטפורמות המדיה החברתית – כמו פייסבוק, X (טוויטר לשעבר), טיק טוק או אינסטגרם – אתם גם נתונים לחסדי האלגוריתמים וגם הפלטפורמה היא הבעלים של כל מה שאתם מפרסמים.

אז כן, אתרי אינטרנט עדיין רלוונטיים ביותר גם בשנת 2023, וקרוב לוודאי שימשיכו להיות חשובים אפילו יותר מאי פעם!

האם חשוב שיהיה לכם אתר, גם כשאתם פעילים ומצליחים ברשתות החברתיות?

התשובה הקצרה היא: כן!

הפלטפורמות של המדיה החברתית הן מעולות לבניית מערכת יחסים ומעורבות עם הלקוחות שלכם. עם זאת, כדאי לשקול אותן כאמצעי שיכול להשלים את היתרונות שמציע לכם אתר עסקי.

כיוון שהאתר שלכם יהיה המקום היחיד ברחבי האינטרנט שבו באמת תוכלו לשלוט, חשוב מאוד שתוכלו לנצל את השליטה הזאת על הצד הטוב ביותר. אתר אינטרנט מספק לכם מקום שבו תוכלו לשלוט במסרים של המותג שלכם (מוצר או שירותים); להבטיח שהלקוחות שלכם יוכלו למצוא את התוכן, המוצר או השירות הנחוצים להם; ולשמש כפלטפורמה מעולה ללכידת לידים ולמכירות ישירות ללקוחות.

העסק שלי קטן, בשביל מה אני צריך אתר אינטרנט?

אתרי אינטרנט מספקים ערך נפלא לעסקים הקטנים והמקומיים, בדיוק כמו לעסקים הגדולים והבינלאומיים, מציין איל קליין.

אחרי הכול, אתר אינטרנט מציע לעסקים הקטנים הזדמנות ליישר קו עם הגדולים ביותר. מבחינת טווח ההגעה והנראות. למעשה, אתר באינטרנט מצרף את העסק הקטן אוטומטית למגרש שבו פועלים כלל העסקים, ובכך מאפשר לו להתחרות בחברות הגדולות ביעילות ובקלות, כפי שלא יכול היה לעשות זאת מעולם קודם לכן.

לבסוף, מסכם איל קליין, האתר מציע לעסקים קטנים גם דרך שיווקית חסכונית למשיכת לקוחות ולבניית מערכות יחסים איתנות שיובילו למכירות רבות יותר.

בניית אתר אינטרנט
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
רונן מלכה
רונן מלכה

רונן מלכה, בן 44 מרחובות, אבא לאמליה ורועי, נשוי ליפעת המדהימה. בעלים של חברת Touch Target, בעל עשרות שנים בעולמות השיווק הדיגיטלי ואחראי על עשרות פרויקטים מוצלחים בארץ ובחו"ל. כותב לכם כאן את המידע המקצועי כדי להעניק מהידע והניסיון הרב שצבר.

אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר